„Vilniaus baldai” turėtų atskleisti tikrąją įsigyto sklypo kainą

Vilnius, gegužės 14 d. Viena didžiausių Lietuvos baldų gamybos bendrovių „Vilniaus baldai“ turėtų paskelbti tikrąją iš savo akcininkės įsigyto naujos gamyklos statybai skirto 18,5 hektaro sklypų kainą, teigia Investuotojų asociacija.

„Vilniaus baldai” penktadienį paskelbė, kad iš didžiausios savo akcininkės „Invalda privatus kapitalas“ už 2,5 tūkst. eurų įsigijo bendrovę „Trenduva”, kuri valdo du naujos gamyklos statybai skirtus sklypus Trakų rajone, Guopstų kaime.

„Akivaizdu, kad tokio dydžio sklypai turėtų kainuoti gerokai daugiau, todėl investuotojai turėtų žinoti, kokio dydžio skolas ir kokiomis sąlygomis „Trenduva” turi bankui ar buvusiai savo akcininkei, nes sandoris reikšmingai padidins „Vilniaus baldų” konsoliduotą skolą”, – sakė Investuotojų asociacijos direktorius Tomas Pilipavičius.

Pasak jo, „Vilniaus baldai” yra viena skaidriausių biržos bendrovių, nuolat mokančių dividendus ir gerbianti smulkiuosius akcininkus. „Tikimės, kad pranešimas bus patikslintas atskleidžiant daugiau informacijos”, – sakė T. Pilipavičius.

„Vilniaus baldai” yra paskelbę, kad statys naują 50 mln. eurų vertės gamyklą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *