Smulkiųjų Ūkio banko akcininkų grupės ieškinys

Šiuo metu yra svarstoma galimybė ginant smulkiųjų Ūkio banko akcininkų interesus, kreiptis į teismą su grupės ieškiniu. Investuotojų asociacija buvo pirmoji ir iš esmės vienintelė, kuri, dar tebeveikiant Ūkio bankui, pastebėjo, jog Ūkio banko balanse įrašytas turtas buvo akivaizdžiai pervertintas, todėl Ūkio banko finansinės ataskaitos, kuriomis remdamiesi investuotojai priiminėjo investicinius sprendimus įsigyti Ūkio banko akcijų, buvo netikslios ir neatspindėjo realios Ūkio banko ekonominės turtinės padėties bei netinkamai atspindėjo banko veiklos perspektyvas.

Apie šią aplinkybę Investuotojų asociacija viešai informavo ir visus rinkos dalyvius.

Gavome daug paklausimų iš investuotojų, kurie turėjo Ūkio banko akcijų jo veiklos sustabdymo dieną (2013-02-12), apie priemones ir būdus, kuriomis Investuotojų asociacija ketina ginti nukentėjusių Ūkio banko akcininkų interesus. Atsižvelgdami į šiuos paklausimus, svarstome galimybę burti smulkiųjų Ūkio banko akcininkų grupę, kuri kreiptųsi į teismą su grupės ieškiniu. Atsakovais tokioje byloje ketinama patraukti visus asmenis, dėl kurių neteisėtų veiksmų buvo parengtos, patvirtintos ir viešai paskelbtos neteisingos Ūkio banko finansinės ataskaitos, kurios ir suklaidino smulkiuosius Ūkio banko akcininkus.

Tam, kad galėtume įvertinti tokios bylos finansavimo galimybes, prašome visų nukentėjusiųjų Ūkio banko akcininkų, kurie turėjo Ūkio banko akcijų jo veiklos sustabdymo dieną (2013-02-12) ir vėliau jų neperleido, o taip pat norėtų prisijungti prie šio grupės ieškinio, parašyti el. paštu info@investuotoju.lt, nurodant savo kontaktinius duomenis bei turimų Ūkio banko akcijų skaičių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *