Pateikta likusių Investuotojų asociacijos suburtų asmenų pretenzija dėl draudimo išmokos išmokėjimo už neįregistruotą „Snoras“ akcijų emisiją.

Advokatų profesinės bendrijos „FORT“ advokatai pateikė prašymą VĮ Indėlių ir investicijų draudimas dėl likusių Investuotojų asociacijos suburtų investuotojų, kurie iki 2014 m. kovo 7 d. nespėjo prisijungti prie jungtinės veiklos sutarties ar nespėjo ištaisyti jungtinės veiklos sutartyje nurodytų ir/ar dalinai pateiktų dokumentų trūkumų, už BAB banko „Snoras“ akcijų emisiją sumokėtos ir neatgautos sumos išmokėjimo.

Viso iki 2014 m. liepos 4 d. prisijungė 33 neužregistruotos BAB banko „Snoras” akcijų emisijos investuotojai, kurių bendra nurodyta iš už BAB banko „Snoras” akcijų emisiją sumokėta ir neatgauta suma yra lygi 893 475 litų.

Įvertinus ankstesnį VĮ Indėlių ir investicijų draudimas atsakymo pateikimo terminą, tikimės atsakymą gauti per 20 dienų.

VĮ Indėlių ir investicijų draudimas nusprendus netenkinti pareikšto reikalavimo, bus nedelsiant kreipiamasi į Vilniaus apygardos teismą su ieškiniu. Teismui priėmus ieškinį, bus prašoma sujungti šią bylą su 2014 m. balandžio 7 d. Vilniaus apygardos teisme pradėta 262 investuotojų, kurių už BAB banko „Snoras” akcijų emisiją sumokėta ir neatgauta suma yra beveik 5,9 mln. Litų, civiline byla.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *