Naujienos dėl Snoro obligacijų

Šiuo metus sulaukiame daug klausimų apie Snoro obligacijas, todėl atsakome į pagrindinius klausimus.

  1. Kokie veiksmai atliekami neįsigaliojusių obligacijų savininkų atžvilgiu?

Tie asmenys, kurie turėjo neįsigaliojusių AB bankas SNORAS obligacijų ir kurie dalyvavo byloje, kurią praeitą penktadienį išnagrinėjo Lietuvos Aukščiausiasis Teismas – Jums daryti nereikia nieko, reikia laukti, kol VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ išmokės Jums draudimo pinigus. Tie asmenys, kurie turėjo neįsigaliojusių AB bankas SNORAS obligacijų, bet kurie dalyvauja kitose bylose – reikia laukti VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ pozicijos, ar jie mokės draudimo išmokas tiems, kurie kitose bylose dalyvauja iš karto, ar lauks teismų sprendimų. Tiems asmenims, kurie turėjo neįsigaliojusių AB bankas SNORAS obligacijų, bet iki šiol niekur nesikreipė – reikia laukti VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ pozicijos, ar jie mokės draudimo išmokas visies neįsigaliojusių obligacijų turėtojams, ar tik tiems, kurie bylinėjosi.

  1. Kam galioja 2018.06.22 priimtas LAT sprendimas?

Praeitą penktadienį priimtas Lietuvos Aukščiausiojo Teismo sprendimas galioja tik tiems AB bankas SNORAS obligacijų turėtojams, kurie obligacijų įsigijo 2011 m. lapkritį. Bet kokiems kitiems AB bankas SNORAS obligacijų turėtojams praeitą penktadienį priimtas LAT sprendimas jokios įtakos neturės.

  1. Anupras rašo:

    Kodėl nekomentuojamas momentas,kad gražinti visiems kurie ėmesi veiksmu,ne tik teisiniu,bet ir kitu,kodel taip siaurai aiškinama.Lietuviškas pavydas…

  2. Augustas rašo:

    Valdžia kalba, kad Lietuvoje teismai nepriklausomi (cha-cha-cha). Teko dalyvauti Aukščiausio teismo posėdyje apskundus teismo sprendimą dėl obligacijų negražinimo. Tai buvo eilinis pasityčiojimas iš žmogaus prieštaraujantis bet kokiai logikai. Tada galutinai tapo aišku, kad tai politinis susidorojimas su „Snoro” banku padiktuotas grybų ir vasiliukų dueto. Tik nukentėjo nuo to visai nekalti žmonės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *