Kol kiti kovoja su mumis, mes giname investuotojų interesus

Investuotojų asociacija ir jos įgaliotas atstovas advokatų profesinė bendrija „Vanhara ir partneriai“ atsakingoms institucijoms buvo apskųsti dėl kai kurių obligacijų turėtojų asmens duomenų tvarkymo. Tiek Investuotojų asociacija, tiek Advokatų kontora pareiškia ir garantuoja, kad jokių asmens duomenų netvarko ir besiskundusiųjų asmens duomenų neturi.

Obligacijų savininkai laiškus gavo ne iš Investuotojų asociacijos ar Advokatų kontoros, o iš obligacijų emitento AB bankas SNORAS obligacijų savininkų patikėtinio UAB FMĮ DV Invest,su kuria Investuotojų asociacija ir Advokatų kontora bendradarbiauja rengdami grupės ieškinį ginant Emitento obligacijų savininkų interesus. „Pareiškėjai pasirašytiniai sutartiniu būdu, įsigydami Emitento obligacijų, buvo supažindinti su tuo, kad jų duomenis turės Emitentas AB bankas SNORAS, kuris juos perduos ir UAB FMĮ DV Invest obligacijų savininkų teisių gynimo tikslais. Abu pareiškėjai pasirašytinai išreiškė savo sutikimą, kad jų duomenys būtų tvarkomi ir naudojami tokiu būdu“, – teigia advokatas D. Vanhara.

Pažymime, kad po to, kai buvo sustabdyta Emitento veikla ir tapo aišku, kad Emitento leistų obligacijų savininkų teisės nukentės, UAB FMĮ DV Invest kreipėsi į Investuotojų asociaciją, kuri yra didžiausia, seniausia, profesionaliausia ir labiausiai pasižymėjusi investuotojų teisių gynime asociacija Lietuvoje, siūlydama bendradarbiauti ginant Emitento AB bankas SNORAS obligacijų savininkų interesus.

„Mūsų žiniomis, tarp rašančių skundus yra ir vienas iš buvusių banko SNORAS vadovų. Galimai bijodamas, jog gali tekti prisiimti teisinę atsakomybę, jis pateikė daug skundų, siekdamas sutrukdyti atstovauti obligacijų savininkus“, – situaciją komentuoja D. Vanhara. Prisijungusiųjų vardu pateikėme pretenziją banko SNORAS bankroto administratoriui ir VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas”. „Pretenzija yra pateikta privaloma CPK nustatyta tvarka, nurodytiems asmenims suteikiant 30 kalendorinių dienų terminą ją patenkinti ikiteismine tvarka“, – informuoja advokatas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *