Investuotojų asociacijos valdyboje – dvi naujos narės

Vilnius, balandžio 25 d. Investuotojų asociacijos valdyba pasipildė naujomis narėmis – antradienį vykusiame visuotiniame narių susirinkime į ją išrinktos Sigita Pranckėnaitė ir Ernesta Každailytė, kurios pakeis Vaidotą Rūką bei Lauryną Didžiulį.

„Tikimės, kad naujų valdybos narių energija leis siekti asociacijos tikslų ir stiprinti veiklą investuotojų švietimo srityje“, – sakė Investuotojų asociacijos direktorius Tomas Pilipavičius.

Investuotojų asociacijos valdyboje taip pat dirba Tomas Pilipavičius, Virginija Žygienė, Karolis Kybartas, Dominykas Vanhara bei Vytautas Plunksnis.

Pasak T. Pilipavičiaus, pagrindine Investuotojų asociacijos veikla ir toliau išliks renginių apie finansų rinkas organizavimas, tačiau asociacija išliks aktyvi ir atkreipdama investuotojų dėmesį į smulkiesiems akcininkams nepalankius emitentų sprendimus.

„Praėjusiais metais didžiausias mūsų laimėjimas buvo Europos Sąjungos Teisingumo Teisme laimėta byla dėl neišleistos „Snoro“ akcijų emisijos lėšų, taip pat buvome aktyvūs siekdami „Žemaitijos pieno“ veiklos skaidrėjimo. Veiklą burdami investuotojų grupes tęsime ir toliau“, – sakė T. Pilipavičius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *