Gautos išmokos už neužregistruotą Snoro akcijų emisiją ir pradedama byla dėl palūkanų priteisimo

Vilnius, liepos 31 d. Neužregistruotos „Snoro“ akcijų emisijos pirkėjai po šešerius metus trukusių ginčų atgavo savo įmokėtas lėšas.  Indėlių ir investicijų draudimo fondas (IIDF) jau išmokėjo indėlių draudimo išmokas.

Investuotojų Asociacija siekia Snoro akcijų emisijos byloje dalyvavusiems ir bylą Lietuvos aukščiausiame teisme laimėjusiems 257 asmenims sudaryti galimybę atgauti palūkanas už jiems priklausančią indėlių draudimo išmoką. Šia byla būtų siekiama byloje dalyvavusiems asmenims priteisti 5% palūkanas už ne ilgesnį nei 5 metų laikotarpį (senaties terminas) nuo visos jiems laiku neišmokėtos indėlių draudimo išmokos, neviršijančios 100 tūkst. eurų.

Byla būtų siekiama įrodyti, kad VĮ Indėlių ir investicijų draudimas praleido terminą draudiminei išmokai išmokėti ir todėl privalo sumokėti palūkanas nuo laiku neišmokėtos draudimo išmokos. Byla būtų siekiama priteisti 25% dydžio sumą nuo Jums išmokėtos draudiminės išmokos už įsigytą Snoro akcijų emisiją. Pvz. jei draudiminė išmoka Jums siekė 10,000 eurų, būtų siekiama papildomai Jums priteisti 2,500 eurų.

Kodėl inicijuojama dabar? Tik Lietuvos aukščiausiam teismui nusprendus, kad neįsigaliojusios Snoro akcijų emisijos pirkėjai laikytini indėlininkais, galima teigti, kad VĮ Indėlių ir investicijų draudimas neišmokėjęs draudimo išmokų teisės aktų nustatytu laiku praleido terminą šiai piniginei prievolei įvykdyti. Todėl byla inicijuojama tik Lietuvos Aukščiausiam Teismui pripažinus teisę į indėlininko draudimo išmoką.

Kainodara. Bylą dėl asmenų pripažinimo indėlininkais Lietuvos aukščiausiame teisme laimėjusiems 257 asmenims, siūloma prisijungti prie naujai inicijuojamos bylos tokiomis sąlygomis:

 • Iki prisijungimo prie bylos sumokant 50 eurų registracijos mokestį ir žyminį mokestį, skaičiuojamą nuo 25% Jums po Aukščiausio teismo sprendimo išmokėtos draudiminės išmokos už įsigytą Snoro akcijų emisiją. Tikslų žyminio mokesčio dydį galite suskaičiuoti pasinaudodami žyminio mokesčio skaičiuokle, laukelyje „ieškinio suma“ nurodydami draudiminės išmokos dydį;

Pastaba: Jei jums išmokėtą 10,000 eurų, žyminio mokesčio skaičiuoklėje įveskite 2,500 eurų (5 % x 5 metai).

 • Jei bylą pavyktų laimėti, reiktų sumokėti 15% sėkmės mokestį nuo Jūsų naudai priteistų palūkanų.

Kaip prisijungti? Norėdami prisijungti atsiųskite el. p. info@investuotoju.lt, užpildytą ir pasirašytą prisijungimo pareiškimą bei sumokėkite registracijos ir žyminį mokestį.

Kilus klausimų, kreipkitės į info@investuotoju.lt

 1. Dalius rašo:

  Kodėl toks didžiulis mokestis imamas. Jei laimėtume, advokatai ir IA gautų virš 250000 eurų. Tai yra žvėriškai daug, kaip už advokatų paslaugas. Ar nesumaišėte kažko, pasirinkdami kainodarą ?

 2. Dalius rašo:

  Sumaišiau skaičius. Būna pasirodo. Suma ne 250000, o virš 70000. Tada viskas kitaip atrodo. Sorry už pirmą postą, galit trinti

 3. Juozas Kartavicius rašo:

  Ar bus įmanoma prisiteisti anksčiau sumoketą zyminį mokestį ir bylinėjimosi išlaidas sumoketas Snoro bankui ir indelių ir investicijų draudimui.

 4. Arturas rašo:

  Sveiki, kada turėtume sulaukti naujienų Snoro palūkanų byloje?

 5. ww rašo:

  Kokia dabartinė padėtis palūkanų byloje. Kada galima tikėtis teismo sprendimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *