Buriama grupė, kuri bylinėsis dėl palūkanų už neįsigaliojusių „Snoro“ akcijų draudimo išmokas

Kaip skelbėme anksčiau, Lietuvos Aukščiausiasis teismas (LAT) nusprendė, kad už 2011 metais neišleistą „Snoro“ akcijų emisiją įmokėtos lėšos gali būti laikomos indėliu. Tai padaryta po 2018 metų kovą priimto Europos Sąjungos Teisingumo Teismo (ESTT) sprendimo, kurie konstatuota, kad gyventojams, kurie įmokėjo lėšas už neišleistas „Snoro“ akcijas bei obligacijas, gali būti taikoma tiek Europos Sąjungos (ES) direktyva dėl investicijų, tiek direktyva dėl indėlių apsaugos.

Investuotojų asociacija yra subūrusi grupę, kuri vienija 257 asmenis. Jie iš viso pirko naujos “Snoro” akcijų emisijos akcijų už 1,6 mln. eurų.

Po šio sprendimo Indėlių ir investicijų draudimas pranešė, kad draudimo išmokas išmokės visų neįsigaliojusių „Snoro“ akcijų ir obligacijų savininkams – tam reikia pateikti savo duomenis.

Šiuo metu buriama grupė, kuri bylinėsis dėl 25 proc. draudimo išmokos sudarančių palūkanų. Tie, kurie norėtų prisijungti prie bylos, turėtų parašyti info@investuotoju.lt.

  1. Juozas rašo:

    Kaip tapti grupes nariu, kuri bylinesis del palukanu uz neisigaliojusiu Snoro obligaciju draudimo ismokas.

  2. Audronė rašo:

    Sveiki, kokia dar grupe steigiama jei mes pralaimejom jau teismus ir susimokejom uz teismo islaidas snorui, ejom per advokata Mertisiu, mokejom pinigus, teisemes ir pralaimejom.

  3. Petras rašo:

    visur rasem,siuntem pinigus teismam ir jokiu naujienu,kazkas naudojasi musu nelaime,kad praradom pinigus.mes esam senyvi zmones,mums sunku patiems kazkur kreiptis,padekite,isigijom obligacijas ir bankas iskart bankrutavo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *