Susitikimas su „Lietuvos energijos“ vadovais

Maloniai kviečiame Investuotojų asociacijos narius į susitikimą su energetikos įmonių grupės „Lietuvos energija“ valdybos nariais.

Renginio tema – „Lietuvos energijos“ grupės biržoje kotiruojamų įmonių 2017 metų rezultatai ir grupės tolesnių veiklos krypčių apžvalga“. Renginyje dalyvauja  „Lietuvos energijos” valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Darius Maikštėnas, bendrovės valdybos narys bei finansų ir iždo direktorius Darius Kašauskas bei įmonės valdybos narys bei gamybos ir paslaugų direktorius Dominykas Tučkus.

Renginys įvyks kovo 21 d., trečiadienį, 18 val., „Swedbank“ patalpose (Konstitucijos pr. 20 A, Vilnius) I aukšte.

Dalyvauti renginyje gali tik Investuotojų asociacijos nariai.

1 komentaras

  1. Juozaitis kaip ir nemažai kitų nemato ir kitos Lietuvos tuštėjimo pusės, t.y. to, kad likusiuose Lietuvoje daiginasi Lenkijos dvasia. Lietuva graužiama iš abiejų pusių ne tik fiziškai bet ir dvasiškai. Taigi Lietuva nyksta ir kaip „Lietuvos žemė, kurios buvimu dabar dažnas guodžiasi, kad joje bus galima pavargusiai globaliose platybėse lietuviškai dvasiai atsigauti ar ir savo vėlei prisiglausti. Kalba yra vėliava vėlei, šios vėliavos nelikus buvusioje žemės vietoje yra jai prapultis. Štai čia yra tragedija. Antai, vakar Pranskietis, Kovo 11-osios minėjimą Seime pradėjo lenkiškai. Iš kur tai, kitaip nepaaiškinsi, kaip kad glūdinčios lenkiškos pasąmonės išdaiga Siūlau Juozaičiui dabar skirti dėmėsį šioms dvasios lygyje glūdinčioms grėsmėms Lietuvai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *