Teisme – dar 27 „Snoro“ obligacijų pirkėjų ieškinys

Į teismą kreipėsi dar 27 bankrutuojančio „Snoro“ obligacijų pirkėjai, prašantys jiems išmokėti 903,7 tūkst. litų draudimo išmokų, praneša Investuotojų asociacija.

„Šiurkščiai suklaidinti „Snoro“ klientai nebuvo informuoti apie akivaizdų interesų konfliktą – „Snoras“ platino savo paties vertybinių popierių emisijas, jas pardavė finansų maklerio licencijų neturintys asmenys. Obligacijas „Snoras“ platino dėl indėlių palūkanų apribojimo. Dėl šių ir kitų argumentų prašome taikyti restituciją, pripažinti sudarytas sutartis negaliojančiomis ir „Snoro“ klientams išmokėti draudimo išmokas“, – sakė Investuotojų asociacijos valdybos narys Dominykas Vanhara.

Pasak jo, Investuotojų asociacija šiuo metu buria obligacijų bei indėlių sertifikatų pirkėjus, kurie kartu teiks ieškinius dėl lėšų grąžinimo. Dėl prisijungimo prie grupės reikia kreiptis elektroniniu paštu info@investuotoju.lt.

Aukščiausiojo teismo išplėstinė teisėjų kolegija yra nusprendusi kreiptis į Europos teisingumo teismą dėl “Snoro” indėlių sertifikatų ir obligacijų sutarčių bei jų draudimo. „Tai – gera žinia visiems „Snoro“ indėlių sertifikatų ir obligacijų pirkėjams – tikimės, jog Teisingumo teismas išaiškins, kad Lietuvos indėlių draudimo sistemoje yra akivaizdžių spragų“, – sakė D. Vanhara.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *