Skirkite 2 proc. paramą Investuotojų asociacijai

Ieškodama papildomų galimybių siekti užsibrėžtų tikslų, Investuotojų asociacija kviečia visus galinčius prisidėti prie sėkmingos veiklos plėtros, skiriant 2 proc. paramą nuo sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio (GPM).
2016 metais toliau buvome aktyvūs – organizavome renginius ir gilinome supratimą apie finansų rinkas. Taip pat aktyviais veiksmais pasipriešinome „Žemaitijos pieno” delistingavimui – įmonės akcijų kaina biržoje dabar didesnė, nei stambus investicijų fondas gavo iš pagrindinio akcininko. Kovą, kad įmonė skaidrėtų, tęsiame ir toliau.
Taip pat tęsėme bylas dėl „Snoro” neužregistruotos akcijų emisijos (pradėjome naują bylą dėl įsipareigojimų investuotojams draudimo), bylas dėl indėlių sertifikatų ir obligacijų.
Investuotojų asociacija yra išlaikoma iš narių įnašų, todėl jeigu palaikote mūsų idėjas, kviečiame skirti 2 proc. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio paramą.
Prikabiname pusiau užpildytas formas (reikia įsirašyti tik savo asmens duomenis) ir kviečiame remti asociaciją. Kodas paramos skyrimui – 302351517