Investuotojų asociacija turi naują valdybą

Investuotojų asociacija turi naują valdybą, ją papildė du nauji nariai. Valdyba perrinkta pasibaigus jos dvejų metų kadencijai.

Į Investuotojų asociacijos valdybą naujais nariais išrinkti Laurynas Didžiulis ir Karolis Kybartas. Septynių narių valdyboje taip pat dirbs Tomas Pilipavičius, Vytautas Plunksnis, Dominykas Vanhara, Virginija Žygienė ir Vaidotas Rūkas, nuspręsta ketvirtadienį vykusiame Investuotojų asociacijos visuotiniame narių susirinkime.

Advokatas civilistas, besispecializuojantis finansų rinkų ir verslo teisėje, Laurynas Didžiulis yra advokatų kontoros „Didžiulis ir Miliauskas Confidence“ partneris. Karolis Kybartas dirba investicijų analitiku investicijų valdymo bendrovėje „ZPR Service Company”.

„Tikimės, kad nauji nariai aktyviai prisidės prie pagrindinio Investuotojų asociacijos tikslo – skaidrinti kapitalo rinką ir ginti smulkiųjų investuotojų interesus“, – sakė Investuotojų asociacijos valdybos pirmininkas Vytautas Plunksnis.

2014 metais Investuotojų asociacija surengė 14 įvairių renginių apie kapitalo rinkas. Šiuo metu Investuotojų asociacija teismuose atstovauja neužregistruotos „Snoro“ akcijų emisijos, neįsigaliojusių obligacijų ir indėlių sertifikatų pirkėjams. Asociacija taip pat rengia ieškinį bendrovei, atlikusiai Ūkio banko auditą.

Investuotojų asociacijai priklauso daugiau kaip 700 narių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *