AB banko SNORAS įsigaliojusių obligacijų grupės narių papildymas

Informuojame, kad Vilniaus apygardos teisme 2019 m. kovo 13 d. nutartimi Nr. 2-2723-614/2019 buvo priimtas grupės atstovo Investuotojų asociacijos, pareikštas grupės ieškinys dėl AB bankas SNORAS obligacijų sutarčių pripažinimo draustomis įsipareigojimų investuotojams draudimu, dėl šių obligacijų neišpirkimo dėl AB bankas SNORAS bankroto pripažinimo draudiminiu įvykiu ir dėl įsipareigojimų investuotojams draudimo išmokų priteisimo.

Grupę sudaro bankrutavusio AB bankas SNORAS obligacijų turėtojai, kurie buvo jų įsigiję iki 2011-11-16. Šiuo metu prie ieškovų grupės yra prisijungę 1154 ieškovai.

Grupės nariais norintys tapti asmenys ne vėliau kaip iki 2019 m. gegužės 13d. turi kreiptis į grupės atstovą ir jam pateikti Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso (toliau – Civilinio proceso kodeksas) 4413 straipsnio 2 dalies 1 punkte nurodytą pareiškimą dėl sutikimo būti grupės nariu ir pareikšti teismui grupės ieškinį. Šis pareiškimas turi būti pateiktas grupės atstovui – Investuotojų asociacijai el. paštu info@investuotoju.lt.

Visa aktuali informacija apie grupės ieškinio bylos nagrinėjimo eigą ir šioje byloje atliekamus procesinius veiksmus grupės nariams teikiama grupės narių nurodytais elektroninio pašto adresais, o taip pat viešai skelbiama grupės atstovo Investuotojų asociacijos tinklapyje www.investuotoju.lt.

 

 1. VIJOLETA LIUCIJA GAILIENE rašo:

  Gavau pranesima apie AB banko SNORAS isigaliojusiu obligaciju grupes nariu papildyma. Esu JUSU organizacijos nare nuo 2012m.kovo men.08d. Obligacijas pirkau 2011m.07 men.26d. Kokios formos pareiskima man uzpildyti,kad tapciau grupes nare. Dekoju uz pagalba.

 2. Žaneta rašo:

  Laba diena, noriu prisijungti prie grupės narių papildymo. Kokios formos pareiškimą reikia užpildyti, kad tapčiau grupės nare. Dėkoju iš anksto.

 3. Gintaras rašo:

  Esu obligacijų turėtojas. Pralaimėtoje byloje mus atstovavo advokatų kontora Metida. Ar Jūs esate susiję.

 4. Vidmantas rašo:

  Sveiki,noriu prisijungti prie grupės papildymo.Kokios formos pareiškimą reikia užpildyti, kad tapčiau grupės nariu.

 5. Liudmila Venslovaitienė rašo:

  2019/04/15
  Sveiki, esu įsigaliojusių obligacijų turėtoja. Pareiškimą dėl sutikimo būti grupės nariu ir pareikšti teismui grupės ieškinį pasirašau 2015.09.28. Teisinių paslaugų teikimo sutarti pasirašau su APB“ Vanhara ir partneriai“.
  Kaip pasitikrinti savo dalyvavima, jeigu neturiu e-bankininkystės?

 6. Petras Kiušas rašo:

  Laba diena,
  nežinau, ar esu grupės narys. Gal galėtumėte informuoti. Jei ne, kokios formos pareiškimą reikia užpildyti, kad tapčiau grupės nariu.
  Esu įsigaliojusių obligacijų turėtojas.

 7. Olga rašo:

  Kokios formos pareiskima man uzpildyti,kad tapciau grupes nare. Dekoju uz pagalba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *