AB banko SNORAS įsigaliojusių obligacijų grupės narių papildymas

Informuojame, kad Vilniaus apygardos teisme 2019 m. kovo 13 d. nutartimi Nr. 2-2723-614/2019 buvo priimtas grupės atstovo Investuotojų asociacijos, pareikštas grupės ieškinys dėl AB bankas SNORAS obligacijų sutarčių pripažinimo draustomis įsipareigojimų investuotojams draudimu, dėl šių obligacijų neišpirkimo dėl AB bankas SNORAS bankroto pripažinimo draudiminiu įvykiu ir dėl įsipareigojimų investuotojams draudimo išmokų priteisimo.

Grupę sudaro bankrutavusio AB bankas SNORAS obligacijų turėtojai, kurie buvo jų įsigiję iki 2011-11-16. Šiuo metu prie ieškovų grupės yra prisijungę 1154 ieškovai.

Grupės nariais norintys tapti asmenys ne vėliau kaip iki 2019 m. gegužės 13d. turi kreiptis į grupės atstovą ir jam pateikti Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso (toliau – Civilinio proceso kodeksas) 4413 straipsnio 2 dalies 1 punkte nurodytą pareiškimą dėl sutikimo būti grupės nariu ir pareikšti teismui grupės ieškinį. Šis pareiškimas turi būti pateiktas grupės atstovui – Investuotojų asociacijai el. paštu info@investuotoju.lt.

Visa aktuali informacija apie grupės ieškinio bylos nagrinėjimo eigą ir šioje byloje atliekamus procesinius veiksmus grupės nariams teikiama grupės narių nurodytais elektroninio pašto adresais, o taip pat viešai skelbiama grupės atstovo Investuotojų asociacijos tinklapyje www.investuotoju.lt.

 

 1. VIJOLETA LIUCIJA GAILIENE rašo:

  Gavau pranesima apie AB banko SNORAS isigaliojusiu obligaciju grupes nariu papildyma. Esu JUSU organizacijos nare nuo 2012m.kovo men.08d. Obligacijas pirkau 2011m.07 men.26d. Kokios formos pareiskima man uzpildyti,kad tapciau grupes nare. Dekoju uz pagalba.

 2. Žaneta rašo:

  Laba diena, noriu prisijungti prie grupės narių papildymo. Kokios formos pareiškimą reikia užpildyti, kad tapčiau grupės nare. Dėkoju iš anksto.

 3. Gintaras rašo:

  Esu obligacijų turėtojas. Pralaimėtoje byloje mus atstovavo advokatų kontora Metida. Ar Jūs esate susiję.

 4. Vidmantas rašo:

  Sveiki,noriu prisijungti prie grupės papildymo.Kokios formos pareiškimą reikia užpildyti, kad tapčiau grupės nariu.

 5. Liudmila Venslovaitienė rašo:

  2019/04/15
  Sveiki, esu įsigaliojusių obligacijų turėtoja. Pareiškimą dėl sutikimo būti grupės nariu ir pareikšti teismui grupės ieškinį pasirašau 2015.09.28. Teisinių paslaugų teikimo sutarti pasirašau su APB“ Vanhara ir partneriai“.
  Kaip pasitikrinti savo dalyvavima, jeigu neturiu e-bankininkystės?

 6. Petras Kiušas rašo:

  Laba diena,
  nežinau, ar esu grupės narys. Gal galėtumėte informuoti. Jei ne, kokios formos pareiškimą reikia užpildyti, kad tapčiau grupės nariu.
  Esu įsigaliojusių obligacijų turėtojas.

 7. Olga rašo:

  Kokios formos pareiskima man uzpildyti,kad tapciau grupes nare. Dekoju uz pagalba

 8. Alvydas Misiunas rašo:

  Laba diena, noriu prisijungti prie grupės narių ieskinio papildymo del Snoro obligaciju. Kokios formos pareiškimą reikia užpildyti, kad tapčiau grupės nariu. Dėkoju iš anksto.

 9. Juozas, Saulius Burba rašo:

  Laba diena, noriu prisijungti prie grupės narių ieškinio papildymo dėl Snoro obligacijų. Kokios formos pareiškimą reikia užpildyti, kad tapčiau grupės nariu. Dėkoju iš anksto.

 10. Valda rašo:

  Laba diena, aš taip pat noriu prisijungti prie grupės narių ieskinio papildymo del Snoro obligaciju. Kokios formos pareiškimą reikia užpildyti, kad tapčiau grupės nariu. Dėkoju iš anksto.

 11. Vidmantas rašo:

  Labas vakaras.
  Gavau Jūsų e-mail.
  Esu SNORO obligacijų turėtojas.
  Su kuo aš galiu susirišti, kad gaučiau informaciją ar aš esu SNORO obligacijų grupės narys ir kokius trūkstamus dokumentus turėčiau pateikti tikintis tolesnės palankios eigos.
  Man nesiseka susiorentuoti. Esu prieš kelis metus pateikęs prašymą ir atlikęs įmoką.
  Dėkoju. Vidmantas.

 12. Investuotojų asociacija rašo:

  Visus klausimus rašykite info@investuotoju.lt. Parašę šiuo adresu nurodykite savo vardą, pavardę, taip galėsime lengviau Jums atsakyti į Jums rūpimus klausimus.

 13. Alvydas rašo:

  Laba diena, noriu prisijungti prie grupės narių papildymo. Kokios formos pareiškimą reikia užpildyti, kad tapčiau grupės nare. Dėkoju iš anksto.

 14. Toma rašo:

  Nerandu prašymo formos, kurią galėčiai užpildytidėl sutikimo būti grupės nariu. Esu bankrutavusio AB bankas SNORAS obligacijų turėtoja.

 15. VIJOLETA LIUCIJA GAILIENE rašo:

  Gavau pranesima pie AB bankas SNORAS isigaliojusiu obligaciju grupes nariu papildyma. Prasau atsiusti dokumentus, kuriuos tureciau uzpildyti kad tapciau grupes nare.Buvau jau balandzio men.10d.rasiusi apie tai komentara,bet atsakymo nesulaukiau.Siandien ponas TOMAI su jumis kalbejau,ir jums pasiulius, rasau nauja komentara.Laukiu pagalbos.

 16. Dalius rašo:

  Sveiki,

  kur rasti pareiškimo formą?
  Kiek kainuoja tapti narius ir kiek kainuoja prijungimas prie ieškinio grupės bei teisminis procesas?

 17. Gitas rašo:

  Sveiki,

  kas, kokiomis sąlygomis ir kaip gali tapti šios grupės nariais?

 18. Raimonda rašo:

  Sveiki,
  Kokios formos pareiškimą reikia užpildyti,kad tapčiau grupės nariu,esu įsigijusi obligacijų 2011/ 05

 19. Gitas rašo:

  Sveiki,
  kažkaip nesuprantu kam čia sukurta komentarų skiltis?
  Į paklausimus čia niekas neatsako ir neatrašo.
  Gal skaitytojai pasidalintų savo patirtimi, ar kam nors iš čia parašiusių yra buvę atsakyta? Man neatsako ir neatrašo (nei į čia parašytą paklausimą, nei į atskirai išsiųstą laišką).
  Gal iš vis čia tiesiog kokia afera sukama?

 20. Angelė rašo:

  ar galima dar prisjungti kad atgauciau pinigus uz snoro uzobligacijas.Nesupratau kaip reikia.

 21. IRENA rašo:

  nesulprantu nieko kodel vel reikia kazkur jingtis jei buco ponui advokatui sumoketa tukstantis litu uz atstovavima teismo procesuose

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *